Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudom élvezni az...

Miért nem tudom élvezni az életet az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Január óta valami megváltozott az életemben, volt egy kisebb depresszióm talàn, de semmi komoly, még akkor az érettségire készülés miatt, viszont azóta semminek nem tudok úgy igazán örülni, hiába megyünk kirándulni, nyaralni, bulizni, semmi nem tud igazán boldoggá tenni, mint régen, nincsen rossz kedvem, nem vagyok motiválatlan sem, de amit elérek sikert attól sem leszek egyáltalàn boldogabb, sosincs se rossz kedvem se jó, szinte mindig hangulattalan vagyok. Èn nem tudom mi van velem, miért nem örülök semminek úgy mint régen, ez lehet a depresszió utóhatása? Ha valakinek volt hasonló mit tett ellene? Vagy csak nen tudom elfogadni, hogy 19 évesen felnőttem? Még a fiúknak sem tudok örülni hiába udvarolnak, pedig ez eddig mindig boldoggá tett.

2017. júl. 23. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez az állapot egy átmenet nálad. Lehet kinyomott az érettségi,engem tavaly ugyanígy az nyomott ki.

Pár hét hónap múlva érezni fogod,hogy rosszabbodik vagy javul. Az agyadnak kellenek azok a kémiai elemek amiktől boldognak érzed magad, ha ez nincs akkor a depresszió kialakul, nincs pardon.

Annyit tudsz csak tenni, hogy megpróbálod magad jól érezni, ha ez sehogy sem sikerül, akkor a depresszió már jelen van. Ha segítségre van szükséged,írj privátot.

2017. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!