Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lassan egy hete nem bírok...

Lassan egy hete nem bírok rendesen enni, és reggel hányingerrel, emellett mégis éhségérzettel ébredek. Ezen hogyan lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Napközben néha enyhül, elmúlik, azonban néha visszatér.

Erős hasmenésem is van, és alig bírok leerőltetni valamit a torkomon.

Kellemetlen, olyan mértékű ez a rosszullét hogy másra alig tudok figyelni.

Eddig csak olyan időszakokban jöttek ki ezek a tünetek, amikor nagyon szorongtam valami konkrét dologtól tudat alatt, azonban most nincs mitől szoronganom, és mégis jelen van.

A napokban ért véget a majdnem 2 és fél éves kapcsolatom, ami tele volt veszekedéssel, féltékenykedéssel (leginkább az Ő részéről), megcsalással, szóval mindennel ami kell.

A (mostanra) volt barátnőm sokszor beszélt úgy velem, mintha a lábtörlője lennék, és rengetegszer megbántott például ezzel is, azonban én szinte mindig megbocsátottam és elnéztem, lenyeltem ezt.

Rengeteg stressz, idegeskedés, és folyamatos szorongás ért.

Mit lehet ez ellen tenni, illetve enyhíteni az ilyen mértékű testi tünetekkel járó szorongást?



2017. júl. 28. 08:01
 1/2 A kérdező kommentje:
17/F, ez lemaradt.
2017. júl. 28. 08:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, átmeneileg felír valami szorongés csökkentőt. Az idő mindent megold hidd el. (48/F)
2017. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!