Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul lettem a melegtől és...

Rosszul lettem a melegtől és bepánikoltam. Most félek kimenni a lakásból. Ez normális? (25, lány)

Figyelt kérdés
Barátokkal vacsoráztam ma a kánikulában, régóta terveztük. Mikor megérkeztem, már éreztem, hogy 30 fok felett van a hőmérséklet a lakásban. Egy idő után szabályos pánik tört rám, izzadtam, remegtem, vert a szívem. Az jutott eszembe, hogy mi van, ha nem élem túl... végül értem kellett jönni... amint "kiszabadultam" a lakásból, jobban lettem, de amit ott átéltem, az a földi pokol volt. Jelenleg is reszketek, és félek, hogy holnap megint ki kell menjek az utcára, buszra kell szállnom... Emiatt nem vehetek ki szabadságot úgy érzem... Van ötlet, mitől borulhattam ennyire ki egészséges ember létemre? Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 4. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy mitől borultál ki. A melegtől bepánikoltál, és rosszul lettél. Ez bárkivel megesik. Semmiképp ne zárkózz be, mert akkor rögzíted a félelmedet. Max ne a legnagyobb kánikulában menj tömegbe.
2017. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és rátapintottál a lényegre... épp ezért írtam ki a kérdést, mert annyira sokkolt ott az a rosszullét meg a halálfélelem, hogy attól tartok, ez berögzülhet, és szeretnék tenni ellene. Figyelek arra, hogy sok folyadékot igyak stb., ennek ellenére akkor és ott szabályosan MEGBÉNULTAM. Jó lenne helyén kezelni, de egyelőre még a gondolattól is rosszul vagyok, hogy meleg, zárt helyre lépjek. Sajnos a munkahelyemen is elég meleg van, meg elég kicsi a tér is...
2017. aug. 4. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ilyen melegben kb. mindenki ezt érzi, csak valakit ez nem érdekli, illetve nem ennyire érzékeny. Én konkrétan, ha klímaváltozás után vagyok (tesco után kilépek az utcára), akkor úgy érzem,h ogy nem kapok levegőt, nincs elég levegőm. Szerintem ez normális reakció, nagyon sokan lesznek rosszul. Szerezz ventilátort, ha nincs klíma. Folyadékkal is tudod vmilyen szinten regulálni.
2017. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 apababa ***** válasza:
100%
Nézesd meg a szíved. Szerintem ha van szabid nyugodtan vedd ki és csinálj valami hasznosat a hűs lakásban amig ilyen rohadt meleg van.
2017. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap 1 órát kellett kint lennem (séta) 2 óra körül, már a visszafele utat is nagyon rosszul viseltem, az utolsó pár száz méterben segítséget kellett kérnem. Ez a meleg minden szervezetet kikészít.
2017. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!