Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy sokszor ha...

Miért van az, hogy sokszor ha reggel felkelek, vagy sokáig ültem és felállok, megszédülök, és elmosódik a látásom? És mit lehet tenni ellene? 16/L

Figyelt kérdés
Már idegesít, ritkán van szerintem de ma reggel nem csak 3 másodperc volt hanem kicsit több időre kellett megállnom. Ilyenkor félek hogy el fogok ájulni, bár még soha nem ájultam el, szóval nem tudom milyen.

2017. aug. 15. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen leesik a vércukor szinted.

Ilyen velem is előfordul sokszor.

2017. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha reggel felébredsz és fel akarsz kelni az ágyból is lassan ülj fel. Nekem is mindig ez van reggelente a vérnyomásod miatt egyébként
2017. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vércukor* igen bocsi
2017. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jó köszi, akkor csak annyit tehetek hogy lassan állok fel. És gondolom hogy rendszeresen étkezem, inkább többször keveset, mint kevésszer többet.
2017. aug. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!