Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Horzsolta már le valaki a...

Horzsolta már le valaki a homlokát? Hogy?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 20:09
 1/1 anonim válasza:

Igen, lefejeltem egy autót.

Meg amikor gördeszkáztam, akkor fölestem egy kocsi motorháztetejére, a deszkám gurult tovább, és jött a tulaj. Láttam, hogy rázkódik a válla a nevetéstől. Majd megláttam, hogy a deszkám gurul tovább, ráadásul pont felé. Na mondom mi lesz itt. A csávó nem vette észre csak jött felém, én meg továbbra is a kocsin kiterülve figyelem az eseményeket. Következő pillanatban egyik lábával rálépett a deszkámra, majd kicsúszott alóla, és szegény telibe fejre esett az út közepén. A kezeit sem rakta le tompításként. Sokáig nem mozdult. Mondom csak elájult. Vagy sokkot kapott. Teltek a percek. Semmi. Majd a tőlem jó messze álló barátnőmnek odaszólok jó halkan, hogy hívd a hatóságokat! Megöltem egy embert. De kizárt, hogy hallotta, ugyanis nagyon halkan mondtam, ő meg nagyon messze állt. Majd észrevettem, hogy a csávó megmozdul. Felült, és egy hatalmas horzsolás volt a homloka közepén.

13/lány

2017. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!