Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a nap folyamán hiperalgézia...

Ha a nap folyamán hiperalgézia-szerű végtag- (s ált. Izom-) fájdalom jelent meg nálam, az mekkora valószínűséggel utal arra, hogy (effektív) lázam van?

Figyelt kérdés

Reggel bementem a munkahelyemre... nem volt még semmi baj, ráadásul később is mentem be : a főnök rendszerint arra játszik, hogy minél tovább benntartson, azt viszont elfelejtette így ellenőrizni, hogy valóban 8-ra beérek-e, így már mivel a munkamorálom le lett dózerolva a sáros földig, rájöttem, hogy nem éri meg tisztességesnek lenni, amíg nem jönnek rá...


Egyszóval jól éreztem magam... igaz, így is későn feküdtem le (hajnali 1 után), nem volt meg fix-en a 8 óra, de eddig sokkal-sokkal rosszabb is volt, elég sokáig.


Tegnap is az esti órák otthon már kellemesen teltek...


Így elvileg jó közérzetűnek kéne lennem...

...de most már pár óra után annyira ellepett ez a láz-szerű izomfájdalom és fejfájás, hogy gondolkodni sem tudok... Egyszerűen már nem tudom elfogadható tempóban végezni a szakmai műveleteket.


A végtagjaim igaz, fájnak, izomból, de semmittevésnél még elviselhető... munkánál már nem.


Szóval közel sem olyan, mintha nagy vasakkal konzervatív módon kínoznának, hanem mintha már megkínoztak volna, és ilyen hiperalgéziás utóhatásom van... érzek is valamilyen fájdalmat teljesen fix módon, meg egyben mintha ilyen nagyon erős, obszesszív-kompulzív gondolatokhoz/szorongáshoz hasonló félelem lenne. (szorongás pl.: a papír szélét nem merem megfogni, mert az jut eszembe, hogy az is tud a húz ellen vágóeszközként működni, és erre még úgy is érzem, mintha az alap izomfájdalom erősebb lenne.


Mi ez? Nagy valószínűséggel mondhatom azt, hogy ez láz?


A szorongást még le tudnám küzdeni, de a fejfájás és főleg a végtag (néha a felsőtesten is (gyomor, vállak, stb.) fájásától alig tudok szakmailag a dolgomat csinálni.


:/


És még van vissza 1 feladatom, és egyszerűen nem jutok egyről a kettőre, ez meg hullámokban egyre csak rosszabbodik. =(



#vírus #fertőzés #láz #izomfájdalom #végtagfájdalom #hiperalgézia #Mi az hogy nyáron vírusok vannak?! - ez több #mint pofátlanság
2017. aug. 30. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!