Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az nagyon nagy baj ha 17...

Az nagyon nagy baj ha 17 évesen demencia elbutulásom van?

Figyelt kérdés
mindent elfejtek, ha egy valamire rágondolok már az a másik dolog ki is megy a fejemből, a visszajárót sokszor otthagyom a boltban (de persze rám szólnak) :") tisztára bamba sz*r vagyok :/ miden emléket elfelejtek, még a rövidtávú memóriám is annyira szar hogy ami pár órával ezelőtt történt velem azt sem tudom normálisan tisztán elmesélni, természetesen depressziós vagyok, de nem hiszem el azt hogy ez így rontaná az agysejtjeimet... plusz még sportolok is és egészségesen is táplálkozok nem dohányzom, akkor mi van velem? :/
2017. szept. 2. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szetszort vagy, ennyi.
2017. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem csak bambaság, ez sokkal rosszabb.

Keress fel orvost mindenképpen!

2017. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TR75 ***** válasza:
A depresszió okozhat feledékenységet és dekoncentráltságot. Szorongás is.
2017. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szedsz gyógyszert, nyugtatókat a depressziódra, azok is simán csinálnak ilyen dolgokat.
2017. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!