Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meg rázott az áram, lehet baj?

Meg rázott az áram, lehet baj?

Figyelt kérdés
A bojler egyik vezetéke kaki, ahhoz értem véletlenül. Kb 10 perce történt picit zsibbad a karom meg enyhén fáj, meg ahol érintkezett a bőröm a kábellel ott piros picit, de már halványul. Lehet baj? Azt hiszem inkább csak megijedtem.
2017. szept. 5. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a jobb kézfejem az áldozat, csuklóig érzem a fájdalmat és zsibbadást enyhén
2017. szept. 5. 21:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan a fájdalom mint amikor kicsit megroppan az ember csukloja, enyhe és tompa de nagyon parázok
2017. szept. 5. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem játék akárki akármit mond, MENJ EL ORVOSHOZ! Belső sérülés, vérzés akármi lehet simán belehalhatsz! HOLNAP LEGKÉSŐBB LÁTOGASS MEG EGY ORVOST! (Ha megakarsz halni akkor nyilván nem kell elővigyázatosnak lenni csak szóltam hátha mégis :))
2017. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmondásod szerint a fázis rázott meg. Most vagy a vezetékhez értél vagy a fázis ér a földeletlen bojlerhez és a bojlerház rázott meg?! Ez nem is lényeges. Nem szerintem nincs bajod. Ha nincs defibrillátor stb benned. Nyilván fáj-fáj kellemetlen, de egy pillanat volt. Ennyibe nem szokás belehalni. Villanyszerelővel pedig kell kellene csináltatni, ha te nem tudod. Nyilván ha nincs szaktudás akkor te hagyd a csudába.
2017. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk ügyeleten azért, EKG fain, de kórházba küldtek megfigyelésre. Tele van a kuk!m, úgyhogy majd ha megnéztek elrongyolok haza. Annyi hogy nyoma maradt és nincs másik seb ami kimeneti lenne, mondjuk ezt nem értettem, ez nem a villámcsapásnál van?
2017. szept. 6. 00:41
 6/7 szenes43 ***** válasza:

Az elővigyázatosságból van hogy megfigyelnek a kórházban. Akkor ha az EKG.-d jó akkor nincs problémád szerencsére.

A múltkor a sürgősségin mellettem feküdt egy külső antenna szerelő mert azt is megrázta az áram. EKG. fektetés a pihenőben és mehet haza ha jó az EKG.-ja.

2017. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem annyi volt, hogy mivel az első EKG jó volt, 6 órát ültem a sürgősségin, 'megfigyelés alatt'. Saját felelősségre jöttem el, de mondták hogy nem lesz baj már, nem volt akkora áramütés.
2017. szept. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!