Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Xanax függőség?

Xanax függőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. olyan 3-4 havonta vagy ha nem tudok aludni este beveszek mindig 0,50 max 0,75mg mg körüli xanaxot. 2 részben mindig mikor felriadok. Utána pár napig ha beáll az alvás simán megy nélküle de ilyenkor ez állítja helyre. Ez még nem függőség ugye? :) Volt hogy fél évig se szedtem . 2 levél 0,25 ös 1 évig elég , ha nem tovább :) Köszi előre is a válaszokat

2017. szept. 10. 10:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem is az, de az lesz.

Szokjál le róla. Ha néha nem tudsz aludni, na akkor mi van.

Majd legközelebb fáradtabb leszel és jobban elalszol.

2017. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Rendben. De hidd el ilyenkor semmi nem segít. Mikor már 3 napja nem alszol.
2017. szept. 10. 10:52
 3/33 anonim ***** válasza:
Nem függősség, ha nélküle is tudsz aludni. Ha használ, miért ne szednéd néhanapján?
2017. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ez kb 3 éve van hogy minden évente 3-4x pár napig szedem este , amikor beüt az álmatlanság. Csak egy ismerősöm mondta hogy valszeg már rászoktam.
2017. szept. 10. 10:59
 5/33 anonim ***** válasza:
O nem..nem szoktál ra de ne akarj. 7eve nem szedek ilyesmit. Életem legjobb döntése volt. Gusztustalan az a gyógyszer. Ha nem tudsz aludni olvass vagy siman sétálj egy jot este. Vagy igyál valami gyogyteat. Ne szedj ilyen mocskot.
2017. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam már olyankor. Nem szeretnék véletlenül se rászokni.
2017. szept. 10. 11:05
 7/33 anonim ***** válasza:
Én évekig voltam Alprazolam függő. Borzalmas volt. A legtöbb amit szedtem, napi 40 (nem elgépelés, negyven) mg volt. Nehezen, de orvosi segítséggel le tudtam tenni. Ha aludni nem tudsz, ne Xanaxot vegyél be, mert az alapvetően nem altató. Vannak Zopiklon meg Zolpidem hatóanyagú altatók. Ezek modernebbek, mint a benzodiazepinek, kevésbé addiktívak, és az alvás természetes ritmusát is jobban megtartják. Saját tapasztalat. Reggel frisseben is ébred az ember. De ezeket is jobb, ha csak ritkán veszi be az ember, amikor tényleg kell. Egyébként (még) nem vagy függő, de vigyázz, mert az Alprazolam nagyon alattomos szer.
2017. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
40mg = 1mg 4x0,25 10 mg 40x0,25 40 mg 4 x 40 = 120 db 0,25 ös egy nap? Az hihetetlen. Most van egy kisebb krízis is az életemben , még ma este veszek be 0,50 mg ot max és utána akkor hanyagolom megint :)
2017. szept. 10. 11:45
 9/33 A kérdező kommentje:
Egyébként zoldipem is van itthon tudtommal. Akkor inkább az mint a xanax ha nem megy az alvás?
2017. szept. 10. 11:47
 10/33 anonim ***** válasza:
Inkabb xanax. Azzal mar van tapasztalatod es bevalt. Remtortenetek mindig is lesznek, voltak is. Kivetel erositi a szabalyt, nekem nincs gondom vele. Amugy van 0,5 es 1mg-s kiszerelesben is. Feloldod egy deci kolaban es megiszod. Perfect Influence Simple... en csak 1mg fogok most benyomni
2017. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!