Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős nyugtató / altató hatású...

Erős nyugtató / altató hatású teából, macskagyökér, illetve citromfüves teakeverék, lehet nagyon erős főzetet készíteni? Most nagyon jól használt, ugye nem lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Sokáig nem tudtam jól aludni, csak 5,5-6-6,5 órákat.

Eddig forráztam a macskagyökeret, tegnap este felfőztem. Erősebb főzetet csináltam vele + utána még leforráztam vele komlót, citromfüvet.


Nagyon jól aludtam, tökre kipihent lettem.

Megébredtem kb. 3-4X is, de simán vissza tudtam aludni


Ugye ez a természetes?

Mert mindig azzal volt bajom, hogy megébredtem, és nem tudtam visszaaludni...

kb. 1,5evőkanálnyi macskagyökeret használtam, főztem fel tegnap (vagy kicsivel többet)


Az "adagok" mindig nőttek, mármint régen kevesebbet kellett használnom (+ kevesebb ideig hagyni állni a teát... )


Hozzá lehet szokni?

Kétféle információt is találtam: egyik weboldalon azt írták, hogy hozzá lehet szokni, másikon nem...


gondot ugye nem okozhat, ha nagyon erős teát főzök, csak hogy aludni tudjak? Vagyis hogy kipihentebb legyek, hogy legalább 8-8,5 órát tudjak aludni?



2017. szept. 11. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:
23l
2017. szept. 11. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Sik amit használsz. Kevesebb kéne. Mellette nem vezethetsz, így.
2017. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyabb bajod nem lesz, de simán hozzá lehet szokni.
2017. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne növeld a mennyiségét az egy kávéskanálnyi növényi drognak. Egyszerre csak egyféle füvet használj! Erre ugyan úgy rá lehet szokni, mint a nyugtatóra.
2017. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vezetek


Koazi az ertelmes valaszokat!

2017. szept. 11. 22:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. szept. 11. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!