Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Álmosság folyamatosan aludnék?

Álmosság folyamatosan aludnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 4:30 kor kelek heti 5 nap átlag 6-7 órát alszok , cukrász vagyok.


Az a problémám hogy folyton álmos vagyok, ha este 6 kor fekszem le akkor is másnap ha leülök kb azonnal elalszok, hétfőn pl lefeküdtem délután 16:00 és másnap 13:00 kor ébredtem... mit tudok tenni? lehet tenni valamit?



2017. szept. 13. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet. Ne 4:30-kor kelj hanem 9-kor


Viccen kívül pont akkor kelsz fel amikor legmélyebben alszik az ember, én 5-kor kelek reggeles héten de egész héten olyan vagyok mint a mosott szar

2017. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Ha esetleg nincs valami komoly betegséged(álomkór ostoros okozta betegség,alvási apnoé)akkor ajánlom sportolj vagy esetleg mozogj mert az energiát termel.Lehet megerőltetted magad esetleg sresszes vagy.De amúgy durva hogy ennyit aludtál...szerintem menj el az orvoshoz mert ez így nem egészséges.


Üdv:Lara

2017. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem normális az a világ, ahol bárkinek is fél 8 előtt fel kell kelnie.
2017. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!