Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baja a hasamnak? 25/L

Mi lehet a baja a hasamnak? 25/L

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött. Reggel erős hasi görcsöm volt,aztán munkába menet majdnem bekakiltam és hasmenésem volt... Ez után azóta puffadok,fáj a hasam, eleinte étvágytalanságom,hányinger, émelygés is volt. Azóta egyre kevésbé van hasmenésem, meg már az étvágyam is rendben,de éjjel felébredtem arra hogy wc-re kell mennem és megint hasmenésem volt.ma meg többször voltam wc-n olyan érzéssel mintha kakilnom kéne de csak gázok jöttek ki (hangosak és büdösek) és csak pici széklet. De végig görcsölök kicsit és kakilnom kéne de nem megy. A hasam meg kemény
2017. szept. 18. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy csak bélhurutod van, esetleg valami vírusfertőzés okán. Először is ilyenkor napokig diétát kell tartani, cukros ételeket, fehérjét elhagyni, zsírokat is módjával. Főtt krumpli sózva, száraz háztartási keksz, fekete (csersavas) tea. 2-3 nap múlva reszelt alma, reszelt sárgarépa és óvatosan kell visszatérni a normál étrendre, de a fehérjével óvatosan kell bánni. Széntabletta, Bolus adstringens, tölgyfakéreg tea, diólevél tea. A sózást a hasmenés miatti sóveszteség pótlása miatt kell alkalmazni.
2017. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ha már egy hete tart, mert lehet csak vírusos dolog, vagy bélhurut, de más is lehet, jobb ha kivizsgálnak mi okozza.
2017. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!