Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fel vagyok fujodva mi...

Nagyon fel vagyok fujodva mi segitene?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy este ettem egy babkonzervet es amugy se jo mostanaban a hasam nagyon felfujodtam olyan mintha a szelek nem tudnanak tavozni. Kicsit massziroztam a hasam de semmi most ittam egy edeskomeny teat de csak jobba csikar mi segitene???

2017. szept. 20. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Feküdj a falhoz a lábaidat támazd neki a falnak meg a fenekedet is,5 perc után elindul a folyamat,csak vigyázz nehogy aztán festeni kelljen a szobát.
2017. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tarts mindég otthon Neopampur enzim tablettát. Patikában vény nélkül megkapod. Ilyenkor bevehetnél egy szemet, és rendbe hozna. Espumizan gyöngyöd ha van, akkor vegyél be belőle. Ha ez sincs, akkor széntabletta is jó lesz 2 db-ot vegyél be. Ha ezek közül egyik sincs, akkor erős kamilla tea is jó lesz.
2017. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!