Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux, gyomorfekely vagy...

Reflux, gyomorfekely vagy teljesen mas? Segitseg!

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok, es egy ideje a szokasosnal tobbszor erzem,hogy sok a savam(regen is elofordult, kb felevente egyszer ha sokat es olyat ettem), de mostanaban heti ketszer is akar, tegnap meg nagyon eros volt, egesz nap 3 renniet szedtem be, az elso ketto hatastalan volt, aztan egyszer csak elmult. Mostanaban(egy hete) sokszor erzem ehesnek magam, nem is kicsit, meg akkor is ha mondjuk egy oraval azelott ettem. Igaz, hogy mostanabam a suli miatt eleg stresszes vagyok, de emiatt meginkabb. A szuleimnek elmondtam, szerintuk semmi bajom, csak novesben vagyok, de en nem igy gondolom?! Mi bajom lehet? A neten olvasgattam ossze-vissza, de nem tudom, minek szabad hinni, es minek nem, viszont felek. Most is ehesnek erzem magam, holott ettem egy joghurtot kb negyed oraja:(

Segitsetek legyszives, 16/L



2017. szept. 21. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, ha sok a savad attól lehetsz éhes, de tejes dolgokat nem is kellene enned.vannak fent diéták, mit ehetsz mit nem.gyomorfekély az még odebb van.
2017. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mindenkeppen el kene mennem orvoshoz, igaz? Megprobalom meggyozni a szuleim, bar az a baj, hogy mostanaban eleg hipochonder vagyok es mar nem ks vesznel komolyan...:( A szegycsontom mogott is faj, de nem eg, hanem mintha megutottem volna(?) Es sokaz bufizem
2017. szept. 21. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorégés, reflux.

Menj mindenképp orvoshoz, sajnos a helicobacternek is hasonló tünetei vannak, akkor viszont antibiotikum és protonpumpagátló kell.

De majd az orvos kideríti a probléma okát.

2017. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!