Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két naponta hányás, epés...

Két naponta hányás, epés hányás vagy sav? Terhes ugye nem vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött, hogy reggel rosszul voltam és jó pár percnyi öklendezés után böfögtem egyet, majd valami folyadékszerű sárga cuccot hánytam. Egész nap azt éreztem, hogy szörnyen terhelt a gyomrom, és hányni kell. Azóta szinte minden nap ez a baj, éjjel arra kelek, hogy hányingerem van, böfögök majd ugyanúgy sárgát hányok. Cholagol cseppeket szedek de semmit nem ér kB. A menstruációm megjött rendesen, fogamzásgátlót szedek, minden szemét időben bevettem és nem volt hasmenés vagy hányás ami befolyásolta volna. A vérzés mennyiség is a megszokott volt. Nem hinném, hogy terhes lennék. Nagyon el vagyok szomorodva, mit kéne tennem? Amint tudok orvoshoz fordulok, de addig hátha kapok információkat. Kezdem bebeszélni, hogy Mivan ha baba lesz, de még csak 19 vagyok és nem szeretnék még. Valaki segítsen!
2017. szept. 24. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami vírus, de a helyedben vennék egy tesztet.
2017. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen is lehetsz refluxos, vagy epebeteg. Terhességnél ált. Reggeli hányás jellemző, az is nyákos, nem epés-savas. De egy teszt tényleg megmondja.
2017. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!