Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pszichológus, pszichiáter,...

Pszichológus, pszichiáter, kineziológus?

Figyelt kérdés

Kihez forduljak?

Közel 0 motiváció, rossz közérzet, semmi kedvem az emberekhez, legszívesebben csak az ágyban feküdnék és nem csinálnék semmit..

Öngyilkosságra is szoktam gondolni, bár csak megfordul a fejemben soha nem tennék ilyet. Lelkileg teljesen nullának érzem magam, 1-2 emberen kívül csak felületes hülyeségekről tudok beszélni, még a szüleimmel is ez a helyzet. Új kapcsolatokat is nagyon nehezen alakítok ki, tele vagyok gátlásokkal amik megfolytanak..

Régóta tart ez az állapot, néha normálisnak érzem magam és az életkedvem is megjön de aztán mindig visszajön ez az elcseszett kedvem pár nap után. Amúgy egyetemista vagyok, lassan végeznem kéne de így nagyon nehéz bármit is kezdeni magammal.

Kihez fordulhatnék a kérdésben felsoroltak közül?

És a kineziológus amúgy kicsoda, mert nem nagyon találtam hitelesnek mondható oldalt ahol kifejtik mi ez a dolog viszont sok helyen említik fórumokon a pszichológus mellett?



2017. szept. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az a kineziológus? Ha beszélgetni akarsz, akkor pszichológus, ha gyorsan, de drogokkal jobban lenni, akkor pszichiáter.
2017. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beidegződéseket téves reflexeket szellemi blokkokat tár fel és semlegesít . Ezekre ad megoldást és javító gyakorlatot kiegészítő módszereket stb . A testi edzés izmot erőnlétet ad stb , a szellemi lelki résznek is kell tréning elfoglaltság . Ezeken a területeken segít .
2017. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel Kereszty András kineziológust.
2017. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichiater. Szuicid gondolatokkal, depresszioval lehetoleg minel hamarabb! Mondd el neki oszinten, es barmit ad, fogadd el! Hallgass ra ! Ha elmentel hozza, ird meg privatban mi volt hatha segithetek :)
2017. szept. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!