Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek még szerintetek orvosho...

Menjek még szerintetek orvoshoz, vagy itt más probléma lesz?

Figyelt kérdés

Idén nekem volt koponya mri-m, hasi ultrahangom, szív ultrahangom, ekg vizsgálatom, weber féle széklet vizsgálatom, és több teljes vérképem, volt ami kitért pajzsmirigyre is, ami megállapította ha van ott gond. Voltam ugye gasztroenterológusnál, dietetikusnál, neurológusnál, kardiológián, urológian, és sokszor bőrgyógyásznál.


Igazából minden tavaly év vége fele kezdődött, elkaptam egy vírusos hasmenést elájultam kitörtem az első fogam, és onnantól elindultam egy mélypont felé. Mindenféle tünetet produkáltam.


Jelenleg a helyzet az, hogy 9 óra alvás mellett délután hulla vagyok, akkor is ha egész nap semmit nem csinálok csak lazítok. Megfejelném ez tovább alvással, bal kezemen folyamatosan zsibbad a kis és a gyűrűs ujjam, és elég hidegek a kezeim. Pulzusom olykor megugrik, erre most vénynékül kapható dolgokat írt fel a kardiológus. Ezen kívül balpitvar tágulatot fedeztek fel, emiatt mozgásra ösztönöznek és ezek szedésére. Súlyom ideális gramm plusz nincs rajtam

Epekővel műtenek 1 hónap múlva, ennyi az egyetlen komolyabban diagnosztizált problémám.

Emellett sokszor mintha kimenne a lábamból az erő, nem érzem magam jól fáradt vagyok, ájulástól félek. De minden vizsgalat eddig eredményesen zárult. Volt hogy hasmenést produkáltam sokáig, most is megvan. De széklet teszt is rendben.


Pánik beteg, hipochonder, mindenfélét mondanak rám a barátok, de igazából egyiknek se érzem magam. Nem jó a közérzetem és roppant fáradt vagyoka semmitől.

Előző héten folyamat szúr a torkom de már orvoshoz se megyek... Ez már nonszensz, most kezdett elmúlni, a nyelés is fájt. De nem voltam beteg, ez csak jött magától ez a tünet.


2017. szept. 26. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
A listából kihagytam az orr fül gégészt :D
2017. szept. 26. 17:47
 2/4 anonim ***** válasza:
De az orvosokkal miben maradtál, hogy hogyan tovább? Ha elvileg minden rendben, akkor mitől érzed magad folyton rosszul? Erre mit mondanak? Hova irányítottak tovább? Mit mond a háziorvos például?
2017. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sehova nem irányítanak, mindig az adott tünetemet próbálták kezelni, pl ilyen fura szívverést éreztem májusban mintha kihagyna egy verést a szívem és duplát ütne. Ez a extrasystole elnevezés ha jól emlékszem, szerencsére ez abba maradt volt rajtam 24 órás holtteres vizsgálatom is, minden oké, nincs ilyen problémám.

Fél év múlva kontroll, kardiológus ennyit tudott tenni... Mindig mikor volt valami tünetem háziorvoshoz mentem tovább irányított beutalókkal, meg mondta ne aggódjak nincs semmi bajom.


Neurológus pl pszichológust javasolt további szédülést esetén, mondván mri kimutatta volna ha baj van. A fejemet tisztának látja. Próbálom élni az életem és ha egyszer összesek és bevisz a mentő kiderül ha van valami, nem tudom..

Hasi ultrahang is ugye több mindent lát, ott is szervek épek, máj is elvileg rendben csak belek kicsit gázosak ennyi...

2017. szept. 26. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológushoz kéne menni, nem további orvosokhoz, mert lelki alapon lehet.
2017. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!