Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi időt bír ki egy átlagos...

Mennyi időt bír ki egy átlagos, egészséges felnőtt ember pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Mennyi a rekord?Ma van saját rekordotok?Mi az?Hány nap az az idő,amikor már nem bírja tovább?

2017. szept. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizelési nehézséggel küzdő ismerősömtől másfél liter vizelet távozott, mikor végre katéterhez jutott. A sajátom 2-10 dl között mozog, régebben kibírtam 8 órát is, ma hatvan évesen kb. hármat.
2019. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 12 óra volt a rekordom. Fel voltam fàzva és rettenetesen fàjt pisilni, égetett, így próbàltam megúszni, alig ittam, visszatartottam. Amúgy én àltalànossàgban 1-2 óràt kibírok, 3 -mat màr nehezen, kényelmetlenül.
2019. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en 8,5 óráig birom reggeli első pisi utan
2019. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatalkoromban 10 órát is aludtam, bepisilés nélkül. :)
2019. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányként vannak rosszabb napok, mikor 2 óránként kell, de jobb esetben azért nincs így. Általában, ha nem sürgős, reggel én nem szoktam pisilni (kivétel, ha muszáj). Tavaly egyszer viszont nem volt alkalmam később se, és ezt nem láttam előre, szóval megjártam, mert kb. 20 órát voltam pisilés nélkül. :D Hozzá teszem, épp nem is ittam eleget, így bírhattam csak ki. De amúgy már mindenem fájt, mire wc-re jutottam, azt hittem, kipukkadok.

Ne próbáljátok ki :D

2020. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyszer legjobb barátnőmmel játszottunk, hogy ki bírja tovább. No, rólam tudni kell, hogy utálok veszíteni, de ez róla is ugyanígy elmondható. Szóval csak tartottuk, tartottuk, tartottuk. Aztán elkezdett nagyon sürgető lenni a dolog. Lépegettünk, tipegtünk, ugráltunk. Aztán félórás szenvedés után megkért, hogy adjam föl, mert nem akar veszíteni, de nem bírja már tovább. Nem mentem bele, de ő így is elkezdett rohanni a wécére, én meg utána. Nem ért oda. De én sem. Amikor megláttam, hogy elkezd bepisilni, olyan röhögőgörcs fogott el, hogy a 11 órás tartogatás alatt megivott 1,5 liter folyadék mind kifolyt belőlem. Szerencsére nem voltak otthon a szülei. Feltakarítottunk, és kimostuk a ruháinkat. Az esetet a mai napig emlegetjük...

Azóta is ő a legjobb barátnők vagyunk...

2023. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!