Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem azt, hogy az...

Miért érzem azt, hogy az internetezés közben illetve utána depressziós érzéseim vannak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert vélhetően olyan tartalmakat nézegetsz/olvasgatsz.

Gyönyörű, milliomos férfiakról/nőkről, pénzről, csillogásról, és emiatt jelentéktelen lúzernek érzed magad utána. Beletrafáltam mi?

2017. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szenny lapokat olvasni :D Belemegyek a facebookba csak a barátaim és rokonaim az ismik aztán belemegyek ezekbe freemail,használtautó,jófogás, ennyi néha 444 és index ,de nem szoktam celebekkel foglalkozni inkább rákattintok az indexen egy balesetes vagy egy migránsokkal foglalkozó cikkre.
2017. okt. 6. 12:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Le is fáraszt engem el is álmosodom az internetezéstől !
2017. okt. 6. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van egy rossz hírem. A facebook, index, 444 erősen a szennyhez tartozik. Kicsit olyan, mintha troll kérdés lenne. Mégis mit vársz balesetes, migránsos cikkek után? Ott kerülöm, ahol tudom. Került a híroldalakat és a híradókat. Amióta nem követem a híradásokat, egy jó indokot nem találtam, hogy miért kéne követnem újra. Csak ártasz magadnak vele. Inkább olyan oldalakat látogass, amelyek tudok fejleszteni magad. Merthogy van egy ilyen jó tulajdonsága is az internetnek. Csak sajnos az átlag felhasználó a híroldalakon, a közösségi oldalakon és a youtube legalja videóin kívül mást, nem nagyon ismer. Pedig óriási lehetőség van az internetben és egyszerűen nem értem, hogy miért csak ilyen kevesek élnek vele.
2017. okt. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs az elírások miatt :)
2017. okt. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!