Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Futás után mozgás közben...

Futás után mozgás közben csípő fájdalom?

Figyelt kérdés
Néhányszor már megesett velem, hogy futás után a csipőm bal oldala csipőtájékon szúró, nyilaló fájdalom van mozgás közben. Ma 12 perces futás felmérő volt a suliban, szoktam futni és tesin is eddig rendeen futottunk. De most megint előjött a fájdalom. Mitől lehet? Attól lehet, hogy kint futottunk és esetleg megfázott vagy nem voltam jól bemelegítve? Esetleg a terhrlés, mivel eddig nem időre mentek a futások, kényelmes tempóban futottam eddig, most viszont végig egy erősebb iranot kellett tartanom. Futás közben nem fájt, utánna kb 5 perccel kezdett el fájni. Le is nyújtottam egy kicsit, nem ültem le és álltam meg. Nem tudpm, valami ötlet? Volt már nektek is ilyen?
2017. okt. 10. 16:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!