Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vernyomas leeses? Tabaly...

Vernyomas leeses? Tabaly sportoltam neha neha Iden viszont semmit es tavaly sose esett le a vernyomasom iden most ellezdte.2-szer levert a viz es elsotetult minden Mozgassal megelozheto? Elotte aligg ittam Melyik lehet a baj?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen futok, de mégis lesik nekem is a vérnyomásom. Dokinál is voltam, sajnos nincs rá gyógyszer, esetleg kávé, de ha ràszoksz egy idő után már nem ér az sem semmit. Vizet viszont ne felejts el inni.
2017. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alacsony vércokurszintnek is hasonlóak a tünetei...

Egyébként alacsony vérnyomással sportolni és várni, hogy magasabb legyen az pont ilyen:


Már 3x vágtam le belőle, de még mindig rövid.

2017. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol eleget, akkor leeset a vérnyomásod, és persze a mozgás is fontos. Figyelj oda a napi megfelelő vízivásra.
2017. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!