Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van minden vizsgám után...

Miért van minden vizsgám után őrült fejgörcsöm hányással kísérve?

Figyelt kérdés

Most tűnt fel. Egyetemista vagyok, vizsgaidőszak van, és a korábbi vizsgaidőszakok is úgy teltek, hogy mihelyt levizsgáztam, beleállt a fejembe az a görcs, amihez foghatót egyébként még soha nem éreztem, de többször álltam már annak a szélén, hogy mentőt hívjak, mert nem bírom. Csak fetrengek, okádok, jön ki a szemem, stb.

És ezt minden egyes vizsga után. Ha 10 van, akkor tízszer. Oké, hogy kevesebbet alszok ilyenkor meg rendszertelenebbül eszek, meg szellemi megterhelés, de látom pl a szobatársaimat, ugyanígy éjszakáznak, tanulnak sokszáz oldalt, de vizsga után csak alszanak egyet és kész, jön is a következő. Nem hallottam még olyan egyetemistáról, akinek ez a napi programja vizsgaidőszakban, pedig sokan vagyunk és sokat is tanulunk.

Ez miért lehet nálam?


2010. máj. 29. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A nagy idegi megterheléstől lehet, ami migrénes rohamot vált ki nállad. Jó lenne ha elmennél vele orvoshoz. Például egy neurológushoz.
2010. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szedjél be olyankor egy algo-flex forte-ét. én is így vagyok a fejfájással, ha nem szedek be gyógyszert, annyira el kezd fájni, hogy vécére kell menni há...ni. havonta 3 szor 4 szer vagyok így kb. stressz is okozhatja, meg front is.
2014. febr. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!