Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális hogy anya orvos...

Az normális hogy anya orvos es minden heten megvizsgal engem es az ocsemet?

Figyelt kérdés

14/L vagyok es 9/Fiu

Minden hetvegen megvizsgal

Meghallgatja a szivunket tudonket, belenez a szankba, suly stb mint a rendes orvosi vizsgalatkor

Kellemetlenul erzem magam amikor a saját anyam vizsal, foleg amikor meghallgat, az olyan kellemetlen, es mar van mellem es havonta at szokta azt is tapintani

Hogy mondhatnam meg neki h hagyja abba, igy hogx nem sertem meg, es megerti?

Es az eredményeinket minig lejegyzi, kulon naploba vezeti

Esetleg valakinek ismeros a helyzet?



2017. okt. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem indokolt, de ha ő így látja jónak, akkor ezt el kell fogadni. Szólni azért lehet neki, hogy nem biztos, hogy ezt ilyen gyakorisággal kellene csinálni.
2017. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kényelmetlen megmondhatod neki. Biztos kiskorotoktól kezdve fontos neki, hogy kövesse az egészségeteket.

Például megkérheted, hogy a mellvizsgálatra tanítson meg, elvégre az nagyon fontos egy nőnek, de azért elég havonta a menzesz után elvégezni. Ha változást érzel akkor szólhatsz neki.

2017. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami hepje. A szomszéd gyermekorvos pedig naponta reggel a kisfia végbelében mérte a nemlétező lázát. A gyerecske már előre ordított, hogy nem akarja, de úgyis megmérte. Ez a mesterségi ártalom.
2017. okt. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Örülj neki!

Az én anyám gyermekorvos, de akkor sem vizsgál meg, ha valami bajom van. Beteg vagyok, lázas, nem érdekli, hányok, nem érdekli, PCOS-m van, nem érdekli, van a mellemben egy hatalmas csomó, mutatom neki, nem érdekli. És nem enged orvoshoz, azt mondja, felesleges, egyedül meg nem mehetek (alapból mindig otthon vagyok, feltűnik neki, ha elmegyek, és mindig megkérdezi, és azt mondja, elvisz engem), ő akar orvoshoz vinni, de sosincs ideje, vagy elfelejti, vagy azt modja, felesleges.

2017. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem normális. Ha valami pont hétfőn üt be, az már 6 napig rejtve marad.
2017. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

4

És gyerekorvos? Szép, mondhatom. Gondolom más gyerekekkel szemben is ilyen, ha már a sajátját le se szrja...

Èn megvonnàm a doktori cìmét és örökre eltiltanám a hivatásától.

2017. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta is így megy, kedves kerdező? Ok, hogy fontos a gyermekei egeszsege, de ez azert mar kicsit sok, eleg lenne fel/1 evente.
2018. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!