Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Macskagyökér (nyugtató hatású)...

Macskagyökér (nyugtató hatású) kapszulára ittam energiaitalt, alkoholt is. Berúgtam, nem tudtam hányni. Keveset is aludtam. Nagyon vert a szívem. Lehet bajom? Nem okozhatott ugye kárt a szívemben?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam / vagyok, kb. 6 éve.

Sokat edzettem, az izmaimra és a szívemre nagyon ügyelek.


A kapszulat stresszoldóként (esténként az alvás elősegítőjeként) szedem.

Nem hittem, hogy baj lehet belole...


Haverokkal ittunk. Hirtelen otlet volt, gondololkozni se volt idom. Nem hittem hogy baj lesz belole, soha tobbe nem csinalok ilyet.


A kapszula utan kb 1 oraval (1 ora 20 perc max) ittam koffeint, meg alkohokt, tomenyet is sort is.


Ugy ereztem kb 2-2,5 oraval utana hogy majd kiugrik a szivem azt hittem szivrohamot kapok.

Kulfoldon vagyok, szuneten.


Kb 10- 13 oraja nyugiban vagyok. Magyar ido szerint : reggel 7 korul ittam, utana valahogy kidoltem 10 korul, aludtam kb fel 1ig.. utana felkeltem hanytam

Hanyingerem is volt utana.


Igaz, nem vagyok otthon de tudom hogy kulfoldon is rakhatnak barmit cigibe / piaba

Senki mas cigijet nem szivtam el

Mas italabol se ittam


Csak sajat.


Ugye nem okozhatott semmi kart?

Tenyleg azt hittem meghalok



23/l



2017. okt. 26. 00:36
 1/5 A kérdező kommentje:

( az elso par oraba nem tudtam hanyni

Pedig akartam... szedultem is

10kor kidoltem..

Magyar ido szerint csak fel 1 korul keltem fel

Akkor tudtam hanyni

2017. okt. 26. 00:38
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Semmi bajod nem lesz.A magas vèrnyomàst a koffein okozhatta.
2017. okt. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Már látni is, hogy megártott.
2017. okt. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Íme egy ideális feleségjelölt. Ügyel az izmaira (?) és a szívére (?), nem túl gyakran rúg be (csak ha nem veszi észre, hogy hirtelen kötelező sokat innia), nem szívja el más cigijét, nem issza meg más piáját, a szünetet külföldi bulikkal tölti.
2017. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal energiaitalban nincs koffein csak cukor(!?) . Na mindegy lehet tévedek, ha van benne akkor attól lehetett, nekem az energiaitaltól nincs bajom de a kávètól majd megőrülök, kiugrik a szívem a helyéről és rosszul vagyok, nem is merem inni. Ha már jól vaGy és elmúlt valószínűleg nem lesz semmi.bajod sem de nem tanácsos még egyszer ilyet csinálni. A macska gyökér nem minősül gyógyszernek csak gyógyhatású készítmény. De a tájékoztatójában vagy interneten talán találsz információkat, lehet-e alkoholt fogyasztani rá. Ha nem írják, hogy nem valószínűleg nem okoz óriási problémát, ha írtál rá. Ha nagyon parázol menj dokihoz, de biztosan nem lett maradandó károsodásod. Sok volt az alkohol vagy a pia, felment a vérnyomásod és ennyi. Az meg, hogy nem hánytál de akartál, velem is volt már ilyen, nem is ittam. éreztem, hogy hányingerem volt de nem hánytam. Lehet jobb is. Nem lesz bajod de többet en csinálj ilyet inkabb hagyd ki a bulit ha beszedtèl valamit. + a cigi is felnyomhatta mégjobban a vérnyomásod es azért a heves szívverès nekem is mindig nagyon ver, ha elszívok több szálat avgy reggel egyet.
2017. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!