Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha harom napog kevesebbet...

Ha harom napog kevesebbet eszek fogyok? 50 voltam most 47-48at mutat a merleg Ha rendesen eszek visszahizok? Nehezen hizok

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kevesebbet eszel, (éhezel(?)) fogysz, de ha pár nap múlva újra elkezdesz normálisan enni, akkor hízol, mert a tested raktározni kezd. Inkább gondolt meg, mit eszel, iszol.

Ne igyál sok cukros üdítőt! Rengeteg kalória, adalékanyag van benne. Igyál napi min. 2l vizet.

Fehér kenyér helyett teljeskiőrlésűt válassz, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, valamint pl. corn flakes helyett fogyassz inkább zabkását, vagy alacsony cukortartalmú müzliféléket. Ha pedig megkívánod a kedvenc csokid, sütid nyugodtan ehetsz belőle, mértékkel.☺

Semmiképp ne éhezz!

2017. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 21 éves fiúként például iszonyat nehezen hízok, és izmot sem tudok rendesen építeni rendes mértékű vagy talán még több evés-ivás és egészséges étrend mellett sem (és húst=fehérjét is normál mértékben eszek), de amikor olyan betegségem volt, hogy kevesebbet kívántam enni, mert átrohant rajtam minden, amit bevittem (egész nap rohangáltam wc-re), akkor a második napon már csak 46 kg voltam 49 helyett. Az utána egy pillanat alatt visszament rám, de egy csöppel se több.
2019. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!