Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vegetáriánus vagyok és kívánom...

Vegetáriánus vagyok és kívánom a húst, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 2 éve nem ettem húst, azóta nagyon vérszegény lettem és most bármilyen sertést leölnék, hogy húst egyek. De magam sem értem, már elszoktam az ízétől, mégis kívánom, ugyanakkor sajnálom az állatot is, félek hogy rosszul leszek lelkileg és kihányom. Mit tegyek? Lehet csak a vashiány okozza ezt
2017. nov. 2. 04:41
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Tudod attól h te nem esszel húst még ugyan úgy meghal

Ez az életkorforgása

Ha kivánod na tartsd vissza magad próbáld meg egy kis bébi falattal

2017. nov. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszel egy picit nem tetszik kiköpöd
2017. nov. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de talán már elfogadtam, hogy ez az élet része, és egyék ha jól esik, nem nézek le senkit, aki húst eszik, csak valamiért én félek ráharapni.
2017. nov. 2. 04:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, de nem lesz túl nehéz a gyomromnak pl egy gyrosz-tál vagy hamburger? Másik félelmem, hogy nem sütötték át jól a húst vagy igénytelen körûlmények között készítették el, és elkapok valamit....láttam hogyan csinálják az ilyen pl. plazás éttermekben.
2017. nov. 2. 04:56
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem gyros tállal kellene kezdened..Megteszi egy fél szelet natúr csirkemell is-otthon sütve.
2017. nov. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen, hagyd a divatot.
2017. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!