Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs ami feldob. Miért? Most...

Nincs ami feldob. Miért? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Se a piázás se a bunyó se a nők se ha betépek ... Semmi. Az előbb 2 óra keresés után találtam egy filmet de nem érdekel mi lesz a főszereplőkkel úgyhogy ki is kapcsoltam. Gondoltam kinyírom magam de akkor is mi van? Semmi.Csak anyámmal lennék gyökér. Tőlem már az is komoly eredmény hogy ideírtam. Hobbim nincs mert nincs ami izgatna.Állandóan kimerült vagyok. Ez a depresszió? Elmennék dokihoz de nincs kedvem ott szórakozni. Nem vagyok nagybeteg de szenvedek mégis. Ti mit tennétek a helyemben? Házi gyógymódot tudtok?Szerintem az utolsókat rúgom.

2017. nov. 3. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire nem érdekel semmi, mégis feldobásra vágysz, vegyél magadnak dobbantót, vagy gumiasztalt.

Amíg jólesik a langyos dagonya, ne várd, hogy kirángasson onnan valaki.

2017. nov. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen hagyjál fel minden szénhidráttal (legfőképp a kenyérrel, és egyéb búzából készült cuccokkal), valamint az étolajjal.
2017. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress valami életcélt, és ezeket hívhatod(ingyenesek):


Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok

116-123

Éjjel-nappal, mobilról vagy vezetékesről hívható, mindkettőről ingyenes.


Caritas Lelkisegély Telefonszolgálat

06-80-505-503

Este 6-tól reggel 6-ig, vezetékesről hívható, ingyenes.


fjúsági Lelki Elsősegély

137-00

Ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között vezetékes számról és

30-as mobiltelefonról.

www.pecs.gyitosz.hu

2017. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!