Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez valami betegség jele?...

Ez valami betegség jele? Minden nap iszonyatos fejfájás jön rám..délután tájt..egész nap fáj

Figyelt kérdés
..de akkor..nem vagyok a magam ura..a boltba is képtelen vok vmi megkérdezni..félre beszélek, mint akinek magas láza van..és annyira szédülök, h tnap nem sok kellett h a villamos alá essek..most ez a nagyon erős 3-4napja van..de már 1honapja betegeskedek..Saridont veszek be rá..1-2óra alatt el is múlik ez..de addig a fájdalom mellett..néha képtleen vagyok irányítani a mozdulataimat..és van h a halántékom lüktet és szúr..de ugyanakkor nyomás is van az egész fejemen. Ez mitől van? Vagy csak megfázás? mert am megvagyok fázva..2hete hőemelkedésem volt..1hétig..azelőtt 1hétig hánytam,meg fájt végig a fejem..de nem ennyire..mostakkor ez mitől van?
2008. okt. 22. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérlek menj el dokihoz, kérj háziorvostól beutalót ideggyógyászhoz, az kér egy ct-t,jobb megnézetni, komoly is lehet, egy barátomnak hasonló tünetei voltak, nem szépitem ciszája volt és fiatalon 16 évesen műteni kellett. jobb félni mint megijedni, remélem a te problémád csak apró megbetegedés, de jobb utánna járni. tedd meg.
2008. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs cisztája volt, elirtam
2008. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez lehet migrénes roham !orvos!!
2008. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is 16vok. És köszi a válaszokat. Ma h ünnep nap van ma nem megyek még orvoshoz..de kiváncsivagyok h ma is lesz e ilyen..abba a bizonyos délutáni időbe. És akkor hnap elmegyek az orvoshoz.

És köszi a segítséget.

2008. okt. 23. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj el orvoshoz!!! És ez nem vicc... Lehet bármi, nemrég veszítettem el egy nagyon jó, hasonló korú barátnőmet, aki ugyanilyen tünetekkel nem ment orvoshoz, és kiderült, h agyvelőgyulladása van... Nem akartalak megijeszteni, de jobb félni, mint megijedni. Sok szerencsét!
2008. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h említettem anyának..de nem akar elvinni..és az tmondja h ez csak amegfázás..

De én elmegyek..csak vki eltudnán keem mondani pontosan h hov amenjek,stb? Mert nem tudom h hov akéne..

Előre is köszönöm.

2008. okt. 24. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyukad nem akar elvinni a dokihoz??????

Kotelessege am!

Akkor menj el egyedul a haziorvosodhoz mondj el neki mindent!

Siess!

2008. okt. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!