Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valóban a szorongásos folyamat...

VTimi30 kérdése:

Valóban a szorongásos folyamatos szédülést csak mi idézzük elő?

Figyelt kérdés
1 éve vannak ilyen tüneteim..szédülés(nem forgó),néha hányinger,gyomorideg,remegés,fejfájás stb. Az elmúlt időszakom erről szólt,sehova nem mertem menni,csak folyamatosan ezen járt az agyam..de a múlt héten elmúlt..semmit nem éreztem,minden jó volt..viszont ma újra előjött..úgy érzem ha nem feküdnék le,elájulnék..furcsa érzés..a vérnyomásom 110/67..semmi nem indokolná az ájulást..akkor csak én idézem elő,hogy mindig erre gondolok? Vagy ne foglalkozzam a szédüléssel és magától elmúlik? Nem tudom már mit tegyek..anno voltam orvosnál,minden vizsgálatom jó lett..szervit akkor nem találtak..illetve csak labor,szív uh,pajzsmirigy,mellkas rtg volt..vagy lehet mégis szervi,csak más?
2017. nov. 6. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderult mi a baj? Hasonlo cipoben jarok... mar 2 honapja tart...
2018. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem derült ki sajnos..újra voltam teljes vérképet csináltatni,minden eredményem tökéletes..elkezdtem szedni kb 3 hete a barátcserje kapszulát plusz fokhagyma-galagonya-fagyöngy kombót,azután volt 2 hetem mikor kirobbantam az energiától,semmi tünet. Most 4 napja hányingerem van újra,rossz közérzet. De ovulálok is..én a hormonokhoz tudom kötni..Te voltál már orvosnál?
2018. febr. 14. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ekg-t is csinaltak neked?

En mar voltam sok helyen. Mikor legeloszor jott ram ez a nem forgo jellegu 0-24 oras szedules, 2015- ben még egy koponya MR-re is elmentem. (Mindent rendben talaltak) Szerintem ujra elfogok.

Amit tudok, hogy szivritmuszavarom van. Meg is katétereznek vele Márciusban. A dokinak mondtam ezt az érzést és ő azt mondta a szivemtol lehet ez. Szoval abban remenykedem, hogy a beavatkozas utan elmulik...

Volt vervetelem, hormonjaimat is megnezték, egyedul a prolaktin szinten volt magas, de aztan 3 hét mulva ujra normalis volt az ertek...magától lement.

A szivem szerkezetileg nekem is rendben van. Voltam hasi/kismedence ultrahangon, ott is minden ok.

Megyek majd reumatologiara, es szerintem belso ful Mr-re is elfogok...

Borzaszto erzes. Es 0-24 tart. Folyamatosan erzem. Zug is a fejem(nem a fulem) es feszit, es ez az idegolo folyamatos szedules benne a fejemben, hogy tenyleg mintha bármikor elajulhatnek....

teljesen belebetegettem mentalisan :(

2018. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom..átérzem milyen rossz..Igen,volt szív uh,ekg sőt 24 órás ekg holter is fent..ott is minden rendben volt. Én lekopogom,de mióta szedem ezeket a kapszulákat,nem volt olyan ájulás-szédülés érzetem..de nem akarom elkiabálni.
2018. febr. 14. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahh, de jó neked! Remélem nekem is elmúlik:(
2018. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!