Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek van jobb érzés az...

Szerintetek van jobb érzés az orgazmusnál?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyat, ami szerintetek jobb érzés, jobban eső dolog? Akármilyen értelemben. Testi, lelki, történés bármi.

2017. nov. 7. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Fizikai értelemben nincs.

A lelkiek?

Kinek, mi.

2017. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Heroin
2017. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Orgazmus a kéthetes nyári szabi első napján.
2017. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Volt már, hogy a barátnőd felbaszott és a fejéhez basztál izomból egy tál csokoládés pudingot? Na az.
2017. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Rèszegen átèlni...
2017. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
nem akarok vulgáris lenni (aki nem szeretne testi folyamatokról olvasni, itt álljon meg), de mivel pont nemrég tapasztaltam ilyet, és épp ezen gondolkoztam: szerintem az a megkönnyebbülés, mikor már fél órája kell pisilnem, és végre tudok, felér vagy öt orgazmussal. persze nem önmagában a wc-zést élvezem, és csak ezért nem tartanám bent, de ha már ilyen szerencsétlenül alakulnak a dolgok, akkor utána végre megkönnyebbülni szinte extázis egy vagy két másodpercre.
2017. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kikap a Fradi.
2017. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hónapkig gyógyítgatsz egy ragadozómadarat. Majd kimész a Hortobágyra elengeded és nézed ahogy elrepül. ❤
2017. nov. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha olyannal éled át akivel kölcsönösen szívből szeretitek egymást talán nincs. De ha hiányoznak a mély érzések akkor nekem ehy szép naplente is többet ér. ☺
2017. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb érzés a "minden teljesen és megváltoz(tat)hatlanul készen van "- érzés.Ezt fel kell ismerni és cselekedni kell azért, hogy ez az érzés a valóságból fakadjon.
2017. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!