Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17 evesen panikbeteg lettem...

17 evesen panikbeteg lettem egyik naprol a masikra, lehetseges ez? Hogyan lehet megszuntetni?

Figyelt kérdés
Szombaton rosszul lettem a boltban es ki kellett mennem levegozni,hirtelen levert a viz es ugy ereztem hogy nem en iranyitom a testemet,halalfelelmem volt.Aztan hazaertunk es elmult miutan megmostam az arcomat hideg vizzel.Ma pedig az iskolaban matekoran melegem lett vert a viz,majd ugyanaz tortent mint a boltban,borzaszto volt,vert a szivem nagyon gyorsan.Most olvastam el a neten hogy panikbetegsegem van..hogyan alakult ez ki? Mit tegyek hogy elmuljon? En nem birok meg egyet elviselni ez szornyu,meg lehet ettol halni? En nagyon ugy ereztem ma hogy vegem lesz..
2017. nov. 7. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
nem szabad bepánikolni ha érzed h jön lassitsd le a szívverésed, lélyegezz mélyeket.. Ha érzed h rádjönne a pénik menj szembe a félelemmel Kérdezt azt és akkor mi van ha ez megtörténne? akár képzeld is el, ezt csak így lehet. Ha rosszabbodna akkor jönnek a gyógyszerek is. Még az elején csípd el.
2017. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!