Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez a szélsőséges...

Mitől van ez a szélsőséges hangulatváltozás? Hogyan tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés
Egy ideje rettentően szélsőséges hangulatváltozásaim vannak, amikkel nem tudok mit kezdeni. Egyik pillanatról a másikra jön elő, és majdnem egy egész napig eltart. Olyankor elbújok, pl takaró alá, vagy a hajam mögé, ha le van engedve, meg mindenkit elutasítok a környezetemben, szinte fáj, ha hozzámérnek, pl ha megsimogatnak, de nem is nagyon hagyom, hogy hozzámérjenek, nagyon rossz kedvem van, nem eszek, olykor még elkezdek félni is... Eléggé nyűgös leszek, mindenért nyávogok, semmit sem akarok, minden mindegy, teljesen érdektelenné válok. Nem tudom mitől vannak ezek, de lassan már a kapcsolatom rovására megy, és ezt nem akarom. Egyre többször fordul elő ez az egész... Kérlek segítsetek, hogy mi ez, és hogyan tudom megszüntetni!!!
2010. máj. 31. 10:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: Még hozzátenném, hogy kibírhatatlan vagyok olyankor, ingerült, apró dolgokra hamar felkapom a vizet, szinte érzem, hogy valami megy fel bennem, valami mérgesség, valami gyűlölet...
2010. máj. 31. 12:43
 2/6 anonim ***** válasza:
hiszti
2010. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor vezess naplót a hangulatváltozásaidról, és jelöld mellette a menstruációs ciklusod napjait is! Figyeld meg néhány cikluson keresztül, hogy látsz-e összefüggést. A hormonális változások is okozhatnak ilyen tüneteket.
2010. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, 18 éves. Rendben, köszönöm a tippet:)
2010. máj. 31. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. Ha találsz összefüggést, akkor a naplóval érdemes a nőgyógyászodhoz fordulni.

De ugyanakkor az is lehet, hogy lelki okai vannak, és pszichológus tud segíteni.

2010. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2010. máj. 31. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!