Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vernyomas miatt...

Alacsony vernyomas miatt rosszul latok, izzadok, majdnem elajulok es kihulnek a lab es kezujjaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alacsony a vernyomasom ezt az orvosok megallapitottak es nem eszek semmilyen zsirt,valoszinuleg ezert.17 eves vagyok es mar 1hete mindennap ramjon ez a rossz erzes: izzadok,emelygek kaprazik a szemem es ajulaskozelben vagyok,mikozben a kezem jeghideg.Mit tudnek tenni hogy ezek megszunjenek? Elegge elviselhetetlen ez a dolog.
2017. nov. 9. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi a vérnyomásod?

Orvosnak mondtad milyen tüneteid vannak?

Egyébként nekem is le szokott esni a vérnyomásom de ilyen tüneteim azért nincsenek egy kis szedülésen kívül.

2017. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Suliorvos merte le en meg tudomasul vettem h alacsony ennyi.Ja es meg a szivem szaporan szokott verni ilyenkor,nagyon gyorsaan
2017. nov. 9. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, mivel ha leesik a vérnyomásod akkor a pulzosod lesz magas, mert a szívednek így többet kell dolgozni.

Menj el vele háziorvoshoz!

2017. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ez van 10 éve is. Energia italt iszom, nem keveset, nekem csak ez segít. Mások ennyi adagtól rosszul éreznék magukat, nekem mint a tiszta víz...
2018. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szedjél D-vitamint.
2018. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!