Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert kelek fel hetvegen is...

Miert kelek fel hetvegen is mar 7kor? Miert nem tudok tovabb aludni?

Figyelt kérdés
Sulis napokon 6kor kelek az oke,meg talan jol is esik a korai keles,keszulodes.Viszont hetvegen arra vagyom mint regebben (kb 3honapja még ment) hogy legalabb 10-11ig tudjak aludni,de ehelyett fent vagyok mar fel8kor es nemtudok visszaaludni,mar ehes is vagyok nagyon es megyek le reggelizni a konyhaba.Direkt szombaton 1korul fekszek le h menjen tovabb az alvas,de nem hasznal..most is mar almos vagyok de inkabb fentmaradok hatha megy reggel tovabb.Szerintetek ezen h lehetne valtoztatni hogy tovab tudjak aludni?
2017. nov. 11. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van... Én is kíváncsi lennék válastokra. :-/ :)
2017. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a francnak tovább aludni ??? Majdnem délig akarsz aludni ... Látszik, hogy ki van nyalva a segged, hogy csak döglened kell egész délelőtt.
2017. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar bocsi de egesz hetet vegigtanulom,hullafaradt vagyok a hetvegere es szeretnek tobbet aludni mint hetkoznap.Szerintem nem bun ha ebedidore kelek fel,2szer a heten.De elnezest hogy ki akarom pihenni magam,maskor nem fordul elo.
2017. nov. 12. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt jól zabálj be, akkor csak nem kelsz fel korán, hiszen nem leszel éhes.
2017. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert arra van beallva a bioritmusod,hogy koran kelsz.

Masreszt meg azert mert a szervezetednek annyi alvasra van szuksege.

En azt ajanlom neked ,hogy fekudj le amikor almos vagy es kelj fel amikor felebredsz, ne kinozd magad ,hogy sokaig fent legyel ,hogy masnap sokaig aludj. Gondolj bele ,ha koran lefekszel es koran kelsz akkor is ugyanannyit alszol mint amikor keson fekszel es kelsz. Ha lefekszel 22kor es 7kor felebredsz az ugyanugy 9ora mint amikor 1tol alszol 10ig ,csak az ejfel elotti alvas sokkal pihentetobb es egeszsegesebb.

2017. nov. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szervezet automatikusan hozzászokik egy ritmushoz.
2017. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KulGery ***** válasza:
5# höz csatlakozva, a szervezet számára nem mindegy, hogy 20-5 ig alszol, vagy 24-9-ig. Pedig mindkét esetben 9 órát alszol. Ráadásul az éjfél utáni alvásnál bizonyos területekkel kevésbé foglalkozik a szervezet, ezért hiába alszol órákat nappal, a szervezet kimerül. Javaslom, hogy 9-10 körül már térj aludni, és örülj, hogy nincs gond a felkeléssel. Van aki ezért nem tud elhelyezkedni, mert már első munkanap is délben kel. Megszokta, hogy későn kelhet...
2017. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!