Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezhet, hogy nagyon felforró...

Létezhet, hogy nagyon felforrósodik a laptopom, mióta éeszrevettem, hogy egyszer nem kapcsoltam ki véletlenül, mert nem zártam be egy alkalmazást és ez okozza a fejfájásom?

Figyelt kérdés
Nem kapcsoltam ki a laptopom,útólag vettem észre,hogy egy alkalmazást nem zártam be,emiatt nem kapcsolt ki a laptop.Mit lehet tenni,hogy a jövöben ne történjen ilyen,illetve okozhatja ez,hogy azóta hamar túlforrósodik,és ez okozhatja a fejfájásom?

2017. nov. 12. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én apple laptopom bemelegedett és'' morgott'' is, elvittem javítattni és ott megtalálták az okát nagy mennyiségű por volt beszorulva.

A tisztítás után tökéletes.

2017. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fejfájásodra ajálom a sárga szinű szemüveget, inkább jobb ezt orvossal átbeszélni.
2017. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen szemuveget?
2017. nov. 15. 22:26
 4/4 Szerencsi Viktória válasza:

Nem.

Nem.


A felforrósodás hűtési elégtelenségre utal, ez előbb-utóbb tönkreteszi. Keress szakembert, nézesd át, tisztíttasd ki a hűtőbordát, ventilátort, miegymást.


A fejfájásodat legfeljebb akkor okozhatja, ha azt használod kispárnának:) Vagy, lelki okokból kifolyólag, ha erősen aggódsz érte :)

2017. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!