Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy gyakran van olyan hogy egyszerűen nem tudok felkelni.Ha dolgozni megyek akkor feltudok mert felébresztenek a többiek végső esetben,de pl ma nem kell dolgoznom,és egyszerűen alig bírtam felébredni,de miután felébredtem nagyon gyengének érzem magam,néha elkezdek fekvő támaszt csinálni,de egy pár darab után már össze is akarok csuklani.Ittam kávét is de még mindig fáj a fejem és el tudnék aludni,fejem az egész fejtetőmtől a homlokig fáj ilyen nyomó érzés szerű.A másik bajom hogy van amikor meg egyszerűen nem tudok aludni,olyankor van hogy kínomba a falat kaparom.Nem vagyok stresszes ember amúgy,sose szoktam ideges lenni.Dr orvoshoz nem merek elmenni,egyrészt tartott attól hogy szvervi baj lehet,de ha meg nem azt se akarom hogy pszichiáterhez küldjön,mert ha szervi baj nincs mögötte oda küldik az embert.
2017. nov. 16. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel orvoshoz kell menni. Lehet, hogy álmodban visszatartod a levegőt és így oxigénhiány áll fennt. Emiatt nem is érzed magad kipihentnek.
2017. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha nem vennék álmomba levegőt felébrednék rá nem ?
2017. nov. 16. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!