Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a fertőző emberek?

Figyelt kérdés

A láthatóan náthások, influenzások. De mivel dolgozni mégiscsak kell, a legtöbb ember nem marad otthon, ha náthás, köhög, tüsszög, torka fáj.

Megértő vagyok, csak belül frusztrál a tudat, hogy lehet így én leszek a következő...Más is így van ezzel?



2017. nov. 17. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
De igen. Főleg, amikor az agyon fűtött buszon szívja a taknyát és krákog a nyakamba. Közben óbégat egy másikkal, hogy milyen beteg, táppénzen van. De nem otthon vergődné ki magát, hanem minden reggel találkozol vele, mert inkább szórja a bacijait. Ah...
2017. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont jól összefoglaltad, ha már dolgozni sem tud rendesen akkor minek mászkál emberek között, olyan igénytelen az ilyen.
2017. nov. 17. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyenek AKKOr fertőznek, mikor az illetőnek MÉG nincs tünete - előző 1 hétben.
2017. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem idegesít és nem is szoktam elkapni. Talán majd ha terhes leszek, zavarni fog, de így még attól se félek, ha elkapom, kit érdekel?
2017. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem nagyon idegesít mindegyik...a boltokban hurutosan kohognek a pénztárnál az ember nyakába, tusszognek, én eddig megúsztam de nagyon félek, hogy én leszek a következő 😒
2018. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!