Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne látszódjon...

Mit tegyek, hogy ne látszódjon meg az izzadás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mi tévő legyek, hogy ne látszódjon meg az izzadás nyom a passzos felsőmön? Tegyük fel el megyek egy buliba, és feltétlenül az szeretném felhúzni. Mit tegye oda, a hónaljamhoz? Előre is köszönöm a válaszokat

2017. nov. 18. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha izzadós típus vagy, akkor semmivel nem fogod tudni elkerülni, hogy látszódjon. És ilyenkor érdemes az olyan ruhákat kerülni, amin meglátszik.

Én is ilyen vagyok, sok fajta izzadásgátlót használtam, de kifejezetten olyan színű, vagy anyagú ruhánál akkor is meglátszik az izzadságnyom, így olyat nem veszek fel.

Az én hónaljamnak kell, hogy legyen szellőzése, tehát télen is inkább olyan felsőt húzok, amin nem látszik, vagy ujjatlan felsőt és arra egy kis zakót, vagy kigombolható felsőt. Mondjuk én nő vagyok, te nem tudom, hogy az vagy-e.:)

2017. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszod, én is nő vagyok. Azért még reménykedek hátha tud valaki valami jó ötletet.
2017. nov. 18. 12:02
 3/4 anonim válasza:
Én nagyon izzadós típus vagyok. Mint ahogy az első is mondta, nagyon megválogatom, hogy milyen anyagú felsőt veszek meg. Még ha nagyon is tetszik, akkor is a polcon marad a legtöbb esetben, vagy ha nem akkor mindig pulcsival hordom, hogy ne látszódjon, hogy bele izzadtam. Amúgy én van, hogy többször is megtörlöm a hónaljam nap közben, ha érzem, hogy nagyon izzadok. Illetve volt, hogy tisztasági betétet ragasztok a pólóba a hónaljamhoz, hogy az felszívja. Ez egy kicsit furcsa, mert ha nem rakot fel rendesen, akkor lehet, hogy furán áll a póló, de nekem ez beszokott válni, ha nem vagyok túl lusta megcsinálni. :) Remélem tudtam segíteni. És azért örülök, hogy vannak sors társaim, bár tudom, hogy ez mennyire zavaró. De tényleg, figyelj az anyagra és akkor passzentos ruciban is lehet bulizni. :)
2017. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszod. Igen, én is szeretném majd kipróbálnia betétes dolgot, lehet az beválna. 😊
2017. nov. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!