Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miert nem kivanok semmit megenni, foleg husfeleket?

Grippas voltam, biseptolt kellett szedjek Hetfon reggel kezdtem, estefele mar keseru izt ereztem a szamba, tegnap este fejeztem be a gyogyszereszedest de az etvagyam nagyon megcsappant. Nem ennek semmit, husfelet egyaltalan, edes az ami jol esik. Gyomrom nem faj, de azert erzem, hogy a gyogyszer kicsit bantotta.
Vajon gyogyszer mellekhatasa? Magatol visszajon az etvagyam?
Koszonom

11-23 15:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kivel tudnám kibeszélni mi a baj? Nagyon depressziós vagyok, rosszat kívánok magamnak és vágni akarom magam. Mit csináljak? Nagyon rosszul vagyok.
Miért nem kívánok már szinte semmilyen kaját az iskolában?
Normális, hogy nem kívánom az ételt? Már 1-2 hete nem kívánom úgy a kaját mint régen napközben 1-2 szendvics meg ebéd a suliban viszont vacsorára már nem kívánok kaját. Miért van ez?
Mi lehet az oka annak, hogy sosem kívánok ételt? 15/L
Az normális, hogy mostanság többet kívánok enni?
Az normális ha ebben a melegben a hideg gyümölcsön, fagyin kívül nem kívánok semmit?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu