Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas pulzus szám mire utalhat...

Gabriellacica kérdése:

Magas pulzus szám mire utalhat? Mi lehet a baj? Többi lent

Figyelt kérdés
Helyzet az hogy nem vagyok vékony jelenleg 102 kg vagyok,25 éves. Probálok fogyokurázni de mindig abba hagyom mert hiába tornázok normálisan étkezek 2 hónap után sem megyle egy kg se. 120/ pulzus ma voltam dokinál elküldött vérvételre..Január végére kaptam időpontot. De nagyon félek hogy baj lesz van egy kislányom egyedül nevelem :(
2017. nov. 24. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg endokrinológusnál nem voltál? Vérképhez kért az orvosod TSH-t? Egyébként sokminden felviheti a pulzust, koffein,nikotin,szorongás,stressz,túlsúly,kevés folyadékfogyasztás,vérnyomáscsökkentő, fekete tea, láz stb. Lehet,hogy vérképből látszani fog valami. Ha nagyon aggaszt,és megengedheted magadnak,menj magán laborhoz. Pár napra adnak időpontot és az eredmény is hamar megvan emailben. Én a Synlabhoz szoktam menni,mert itt is 2 hónapot kell várni, az alatt meg el is parkolhat az ember...
2017. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!