Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A matraccal lehet a gond?

A matraccal lehet a gond?

Figyelt kérdés
Minden éjszakám gyötrelmes hátfájásokkal telik, pedig 3 éve vettük a félkemény kókuszréteges matracot, aminek a tetején egy vékonyabb memóriahab réteg van. Azért 3 év alatt elég jól elhasználtuk/kihasználtuk, lehet hogy már a memóriahabnak sincs nagyon 'tartása', vagy nem tudom.. lényeg az, hogy ha oldalt fekszem, főleg fáj, de máshogy is. MINTHA úgy érezném, hogy nem tartja jól ki a hátam, hanem nagyon beesik.. Mikor megvettük úgy éreztem jó ez a keménység nekem, bááár akkor is voltak időszakok.. hol jó volt, hol nem. Sajnos nem tudom mit csináljak, azt sem tudom, hogy milyen matrac lenne nekem ideális. Régen valaki rászoktatott a hátropogtatásra, meg sokat gépeztem és helytelenül ültem előtte, azóta vannak ilyen gondjaim. Páromnak semmi baja sincs a matraccal, én vagyok ezzel mindig ilyen problémás. Mintha azt is észrevettem volna, hogy jó a változatosság a hátamnak. Egyszer puhább, máskor keményebb fekvőfelület szükséges. HA van ilyen!? Tanács?

2017. nov. 29. 05:13
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

szerintem az a baj, hogy amikor megvetted a matracot már fájt a hátad így a memórihab ezt jegyezte meg.

Lehet ezeket reset elni? vagy felokosítani?

2017. nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A matracok nem évtizedekre vannak tervezve, 2-3 évenként le kellene cserélni.
2017. nov. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Évekig ugyanez volt a problémám..fájt a hátam, nem tudtam kipihenni magam...kipróbáltam mindenféle csodát...


A nejem új ágyat akart, vettünk is egyet, amiről már az áruházi próbán is kiderült, hogy baromi kényelmes..igaz aranyért adták, de azóta a nejem nem panaszkodik.


Én egy másik áruházban vettem egy hagyományos epedás ágybetétet kétoldali kókuszburkolattal...az egyik vékonyabb a másik vastagabb.

Na azóta alszom mint a tej..


lepedő helyett pdig egy steppelt vastagabb ágyborítót használok. maga az álom, tiszta amerika...

2017. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!