Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van állandó hőemelkedésem?

Miért van állandó hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Szinte mindig 37 fölött van a testhőmérsékletem. 37 és 37,4 között szokott lenni. Reggel még 36,7 (ez reggel 6-kor) aztán fél 8 körül már 37,2 körül. Ez úgy van már fél éve. Nem tudom mitől van. Vérvételen voltam még anno májusban ott bilirubinból volt sok. De elkelett volna menni egy másik vérvételre hogy megmondja a doki hogy ez máj előtti vagy utáni volt a magas bilirubin szint de szüleim nem vittek el lese szarják. Tavaly február május között voltak ilyen szédüléseim. Ennyi. Mitöl lehez? Ja és a szédülés miatt is beutaltak egy teljes vizsgálatra de szüleim oda sem vittek el mondván már úgy sem szédülök és akk minek.
2017. nov. 30. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hőemelkedés 37.5 felett van. Amúgy sok minden lehet az ok, pl pajzsmirigy.
2017. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem baj 37 folott tartosan nem normalis. Amugy meg akkor a lazmeron miert 37 tol piros? Na mindegy koszonom a valaszod 😁
2017. nov. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!