Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasfájás, rossz közérzet...

Hasfájás, rossz közérzet napok óta tartó felfúvódás miatt, mit javasoltok, mi mulaszthatná el?

Figyelt kérdés

Több napja fel vagyok puffadva, és már eléggé zavar, hogy folyamatosan feszül, fáj a hasam. Többször is voltam nagy wc-n mióta elkezdődött, volt, hogy napi 2-3x is, ettem kaprot, köményt, kávézok (melegen, tejjel (nem allergia)) cigizek (alapból is), a helyzet változatlan.

Na viszont ha elmegyek sétálni fél perc sem kell, máris bugyog a hasam, elkezdik piszkosul tekerni, csikarni a szelek, hogy szinte görcsölnek a beleim bele! Ami jó, hogy beindul, de az utca közepén nem valami illendő egyáltalán, de főleg nem percenként eregetni, és ha kevésbé zsúfolt utcákon el is engedek pár galambot, mert a visszatartástól olyan mintha csavargarnák az alhasam, mint egy mosogatórongyot, tehát muszáj, amikor megpihenek kezdődik az egész elölről, feszülni kezd újra, nem akar elmúlni... Akármit összeeszek ami szélhajtó, akárhogy mozgok, ha távozik is valami (otthon márpedig alig-alig akar, bárhogyan tornászok), nem kell sok és újra akkora a hasam mint aki 6 hónapos terhes, és ez lassan egy hete tart. Javaslat?


2017. dec. 11. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél egy kávéskanál szódabikarbónát és igyál rá egy nagy pohár vizet.Ha nem használ vegyél a gyógyszertárba mezimet és abból vegyél be.Az emésztésed nem jó nagyon lassú amire a séta nagyon jó.De ha nem javul keres fel egy orvost.
2017. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz! Lehet valami fertőzés, allergia, és több dolog is.
2017. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!