Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék energikusabb?

Hogyan lehetnék energikusabb?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, előfordul, hogy reggel 8tól este 6ig, 8ig egyetemen, könvytárban vagyok, ezek után tanulnom kell még. Folyton fáradt avgyok, rossz a közérzetem, ami szerintem többek között a táplálkozásomnak is köszönhető, nem eszem túl egészségesen, csak kiugrom órák között venni valami egészségtelen péksütit, szendvicset. Ezen szeretnék változtatni.

Arra gondoltam reggelente elmennék szaladni hetente háromszor körülbelül. Reggelente valami zabkása, müzli, egyetemre gyümölcs, otthon elkészített szendvics (szalámi, sonka, zöldség, sajt), joghurt, este anyukám lefagyasztott főztjéből ennék levest és másodikot.

Szerintetek így jobb lesz a közérzetem? Még min kellene javítani?


2017. dec. 15. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudnos kell, hogy a szellemi faradtsagot pont fizikai leterhelessel lehet "kipihenni" es forditva is igaz, hogy a sok fizikai megterhelest egy kis szellemi kikapcsolodassal lehet kompenzalni ... tehat jo uton haladsz ha a sportra gondoltal eloszor. Persze a kajadon is tunningolni kell, de a sport majd ezt is meghozza, hiszen a tobb mozgastol ehesebb leszel es ha a sportot komolyan is veszed, akkor a kajad minosegen is javitani fogsz.
2017. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csak azt ajánlom mint az első válaszoló.Ezt hívják aktív pihenésnek.Meg nem ártana sok vitamint szedned
2017. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!