Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elvileg (ha jól tudom) éjjel...

Elvileg (ha jól tudom) éjjel kb 6 órát egyvégtében kellene aludni - én viszont (bár alszom egyszerre legalább 6 órát, de kb másfél-2 óránként megébredek és fordulok. Ez is megfelelő lehet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is sokszor felkelek éjszaka. Ez teljesen normális , annyi a lényeg hogy visszaalszol , általában ezeket nem veszik észre az emberek , de mindenki felkel időközönként , azonban van akik esetenként erre felkelnek , én nagyjából mindig. Ezek után nagy eséllyel emlékszel majd az álmaidra , vagy ha nem is , de minimálisan igen. Ha valóban úgy van ahogyan mondod (2 óránként) , akkor reggel fáradtan kelhetsz és szétszórt lehetsz. De lehetséges hogy dehidratált vagy , igyál többet , és lehet megoldódik , nálam valóban segített sok mindenben az alvás terén!
2017. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!