Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lesz ha felszívok 8db...

Mi lesz ha felszívok 8db Frontint?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha felszivok 8 db (0.25 )Frontint plusz beveszek meg 2 db-ot hozza? Nem erdekelnek a szar semmitmondo valaszok,nem kerek kioktatast illetve nem akarok meghalni aki nem a kerdesre valaszol azt lepontozom

2017. dec. 21. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Fejbe vág, és elalszol, más nem történik. Ha rendszeresen szeded, akkor lehet, hogy még ez se. Ha függő vagy, akkor nehéz lesz letenni. Jöhet a zöld pacsi!:)
2017. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ugye te nem az öcsém vagy?
2017. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem Frontint vérnyomáscsökkentő mellé, természetesen orvosi javaslatra, azt hiszem 0.25-öset, néhány hónapig, aztán abbahagytam, mert elegem lett abból, hogy folyamatosan bealszom.


2.5 mg-tól valószínűleg alszol egy jót, vagy valamilyen tevékenység közben instant bealszol, de más bajod nem lesz, kicsit kómás leszel, és jó eséllyel fingod se lesz hol vagy és miért, bár ennyitől talán még az se.

2017. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért pont 8-at ?
2017. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha emelem? 10et szívok 10et beveszek
2017. dec. 23. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Pop 4 Xans, now I'm feelin' like a hero


Nah milyen volt? :D

2017. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, ott maradsz....
2018. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!