Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Többet alszok mégis rosszabbul...

Többet alszok mégis rosszabbul vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában túlhajszoltam magam, nagyon régóta volt stresszmentes időszakom, amikor 7-8 óránál többet aludtam. Viszont most napok óta 9-10 órákat alszok és még fárdtabb vagyok mint hetekkel ezelőtt voltam, karikás és fáradtságtól ég a szemem a nap nagy részében, furcsán tompa és zavaros a fejem, amin ront a napokig tartó enyhe fejfájás is, meg az enyhe szédülés és hányinger. Gyengébb vagyok fizikailag, hangulatilag meg motiválatlan.

Ezt a sok alvás okozná?



2017. dec. 29. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Tul alszod magad. Velem is eloszokott fordulni, hogy sokkal elettelenebb vagyok 10 ora alvas utan, mint 6 utan.

Ne vidd tulzasba, probald meg megtalani a neked leginkabb megfelo alvasi idot.

2017. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, akkor majd kikísérletezem.:D
2017. dec. 29. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Még rá kellett volna húzni 1-2 órát :)

Egyébként gyorsan meg lehet szokni és hamar kiderül, hogy sokkal jobb, mint 6-7 órákat aludni.

2017. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!