Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Kezdődő gerincsérv - ezt állapították meg néhány éve a férjemnél. Mit kell csinálni vele, hogy lehet karban tartani?

Mostanáig stagnál, néha-néha fájt a dereka, de az elmúlt egy hónapban naponta sziszeg, sokszor mintha becsípődne valami, nem bír felegyenesedni. Hova vezethet ez, mit tudok én csinálni, maivel segíthetnék neki, hogy ne súlyosbodjon a dolog? Ő nem veszi nagyon komolyan a dolgot, de én nagyon félek - mit kell csináljak, ha baj van? Főleg most tartok tőle, mikor bármelyik nap megszülethet a kisfiunk...

2008. okt. 25. 17:37  Privát üzenet  

A válasz
Sztem keressetek egy csontkovácsot...Ő talán tudna segíteni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. okt. 25. 20:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezek a gerincsérv, porkorongsérv tünetei lehetnek?
Gerincsérv lehet az alábbi tünetek szerint?
Gerincbántalmak, esetleg gerincsérv?
Testvéremnél Borderline személyiségzavart és II. hipomániás depresziós elmezavart állapítottak meg. Hogy tudok segíteni neki?
Ideget nyomó gerincsérv lehet más szervre is hatással? Pl gyomor, belek, vese stb?
Ha kb másfél éve gerincsérv alapos gyanúját állapították meg, akkor most terhesen komolyra fordulhat? Nagyobb esélyem van a gyanú beigazolódására?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!