Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ilyen furcsa...

Mitől lehet ilyen furcsa érzés a fejemben? Ugye nem agydaganat?

Figyelt kérdés

Napok óta érzem ezt szinten folyamatosan, régebben csak 1-2x volt ilyen. Valami furcsát érzek a fejemben, a szemem mögött indul, mintha csiklandozna mélyen belül valami, kisugárzik mindenhová, bizonytalanságrzésem van, meg olyan, mintha öklendezni vagy tüsszenteni akarnék. Nehéz leírni. Egyszer akkor jött, amikor este kocsival mentünk valahová, és felfele néztem a lámpákra, valahogy annak a fénye váltotta ki, egyszer pedig a moziban jött elő.

Az utóbbi napokban viszont itthon is, napi több órát játszom számítógépen, lehet ennek van köze hozzá.

Migrénes vagyok amúgy, de nem fájt mostanság a fejem.


Mi lehet ez? Én már sajnos a legrosszabbra gondolok, pl. agydaganat, meg ilyenek...


2018. jan. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ez lóf*isz, de komolyan. Ne foglalkozz ezzel.
2018. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk hagyd abba a játékot és nézd meg mi változik


Mozogj sokat kezdj el sportolni!


Ha nem szűnik fordulj dokihoz

2018. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lámpára ,meg napfényre mindenkinek tüsszenthetnéke lesz.

Szerintem csak túl sokat figyelgeted magad és így elkattantás tőle.

Azt mondják, aki betegnek hiszi magát, az előbb utóbb beteg is lesz (mm agyban).

2018. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!