Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik nagyon anyajegyesek...

Akik nagyon anyajegyesek azokat nem zavarja, nem érzik magukat rosszul, nem szégyenlik a testük emiatt? Nem rossz látni, hogy az átlagtól eltérnek, kilógnak a sorból?

Figyelt kérdés
Mi egyáltalán az anyajegy?Amikor megszületünk akkor egész szép,tiszta a bőrünk és hajlamtól függően 4-6 éves korba kezdenek fokozatosan a bőrön megjeleni
2018. jan. 10. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Nézem kis filmeket és azt vettem észre hogy nem fehér embereknél elég ritka,láttam indiai,török embereket,ahol a falvakban nyáron a félmeztelenül mászkálás gyakori,meg ázsiaiakat stb és szinte nem is láttam olyat akiken lett volna,vagy olyan sok lett volna mint egyes fehér embereken.



Nekem nagyon sok van és amiket tudtam leszedettem orvossal,de az egész bőrön nem nyúzathatom meg.Én szörnyen érzem magam és 6 éves korom óta igen szégyenlem magam,folyton figyelek ne hogy bárki is észre vegye és irigykedve néztem mások nyitott hátú felsőt felvehettek,bikinit is én meg semmit.Eleve furán néztem ki,tehát kamaszként ezzel is gyötörtek így figyeltem ezt ne hogy megtudják hogy még többet tudjanak gúnyolni miatta.

Egész életem nekem ?.Szinte minden nap mire kis kamasz lettem állandó atrocitásnak voltam kitéve persze tudni kell ekkor váltottunk lakóhelyet,új iskolát és ezek minden naposak voltak,otthon meg nem vitték túlzásba a velem való foglalkozást,azt sem vették észre hogy 1 évig gyakorlatilag nem ettem az új iskolába egész nap,annyira fusztrált voltam,meg hogy miután beírattak évekig hasmenésem voltam.Nem mertem strandra se menni,meg emberek közé se,ne hogy bánthassanak mert furán nézek ki.Tudom hogy eltorzult a személyiségem.

2018. jan. 10. 19:48
 2/5 A kérdező kommentje:

Bonyolult voltam azt akartam írni miután új helyre költöztünk ott kezdődtek az ellenem irányuló támadások.Mindig is szégyeltem magam,a régi iskolában is,pedig senki se bántott ott,csak láttam hogy kilógok a sorból,de ott senki nem bántott.Ott senki nem éreztette hogy kevesebb vagyok,hogy minek élek,új helyen meg folyton.



Tehát elég a lelkizésből de ezek az anyajegyek mik is?

Mi határozza meg hogy kinek mennyi lesz?

Nem fehéreknél mért ritka?(indiánokat se láttam nagyon filmekben akik tele lettek volna anyajeggyel vagy őslakosokat sem)

Genetikailag meg lehet akadályozni ezek kialakulását,hogy ne legyen olyan sok?

2018. jan. 10. 19:52
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én nem vagyok olyan anyajegyes, de van egy elég nagy anyajegy a combomnál hátul, és nyáron, rövid nadrágban ugye látszik, és én sem szeretek olyankor emberek előtt menni vagy valami mert kicsit zavar. Szerintem le fogom vetetni egyébként. De mindegy is szerintem TE ettől vagy különleges. Nem kell többet levetetni ez egy közönséges dolog:)
2018. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Én gyűlölöm,nekem ezért nem lesz gyerekem se,mert ha nekem sok van és gyerekem születne neki még több lenne.És a tv-be,filmekbe se látok olyanokat mint én.De a valóságban is kevesen vannak.



Én is olyan szeretnék lenni mint a többiek,nagyon el tudja csúnyítani a testet,szebb és esztétikusabb egy olyan bőr ami nincs tele anyajegyekkel.


Iszonyatosan érzem magam tőle.Nagyon kis korom óta szégyenlem magam miatta,mindig figyeltem ne lássanak meg mások,otthon sem.Amit tudok elfedek.


Másokat nem tartok csúnyának,engem nem zavar ha valaki kövér,vagy szeplős.Másokat nem ez alapján ítélek meg.De arra vágyok ami mások számára természetes és a strandokon is azt látom hogy nem gyakori aki ennyire anyajegyes lenne.


Szörnyű kilógni a sorból.Olyan természetes ez mások számára,normális bőrük,külsejük van.


De köszönöm szépen azért.

2018. jan. 10. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg anyajegyem van. Bár nem kidudorodóak, se nem óriásiak, de engem is zavar. A hasamon főleg. Tervezem leszedetni onnan, de olyan 7-et akarnék, és ugye a Tb nem támogatja csak, ha indokolt a levétel... szóval több száz ezer ft lenne leszdetni mindet magánba... :(

Egyébként én egy sötét hajú és könnyen barnuló lány vagyok... elvileg genetika, hogy ki mennyire anyajegyes, de a napra előjönnek, ezt én is tapasztalom... szóval ja. Én is utálom őket.

2018. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!